• Cygan

SlackGuide, czyli przewodnik po festiwalach slacklinowych

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o festiwalach slacklinowych * ale baliście się zapytać. To jedno zdanie dokładnie opisuje stronę SlackGuide prowadzoną przez Michała Forysta. Chodź jeżdżę już od ponad trzech lat na festiwale ciągle zaglądam na SlackGuida i dowiaduje się nowych ciekawych rzeczy. Doskonałe opisy gdzie co i jak, nawet największy laik podróżniczy z tym przewodnikiem poradzi sobie wszędzie! A jak sam Foryst się wypowiada o swojej stronie? – luźny przewodnik po festiwalach slacklinowych. Weź głęboki wdech, zrób kółeczka ramionami i zrelaksuj się. Możliwe, że znajdziesz to, czego szukasz. Może znajdziesz coś innego. Pamiętaj o wydechu.


Nie trafiłaś na kompendium wiedzy o slackline i nie nauczysz się tu chodzić po taśmie. Nie nauczysz się tu nawet jak ją poprawnie rozwiesić i zamontować. To jest jednak absolutnie miejsce dla Ciebie, bo czytanie o pięknym sporcie często inspiruje do pierwszego kroku. Ten krok możesz zrobić również na festiwalu slacklinowym. Czego Ci z całego serca życzę.

Jeżeli już jesteś początkującym slacklinerem i chciałbyś spróbować swoich sił na taśmach wysokich (highline) lub na taśmach nad wodą (waterline), to lepiej trafić nie mogłeś. Festiwale slacklinowe są bowiem najprzyjemniejszym i najbezpieczniejszym miejscem do rozpoczęcia tej przygody. Towarzyszą im zresztą warsztaty slacklinowe lub inne cyrkowo-artystyczno-gimnastyczne warsztaty, więc nudy nie zaznasz.

Skoro zaś jesteś zaawansowanym slacklinerem, to też nie zabłądziłeś. W zakładce Festiwale znajdziesz cenne wskazówki dotyczące wydarzenia, na które właśnie się wybierasz. Z zakładki Edycje dowiesz się m.in. o markach taśm, które brudziłeś stopą na festiwalu, z którego właśnie wracasz. W Kalendarzu natomiast poznasz daty swoich przyszłych urlopów, zwolnień lekarskich albo nieobecności w szkole czy na studiach.

Niezależnie od stopnia zaawansowania lub niezaawansowania w sztuce chodzenia po taśmie, życzę Ci miłej i przyjemnej lektury. Link do najlepszego przewodnika po festiwalach slacklinowych: https://slackguide.info/
28 wyświetlenia

©2020 by OdzeradoHighlinera. Stworzone przy pomocy Wix.com