• Cygan

SlackMaps Mapa miejscówek slacklinowych

Slackmapa jest tworzona przez Polaka Piotra Błaszczaka. Slackmapa jest idealnym narzędziem jeśli szukasz miejscówki slacklinowej, korzystają z niej praktycznie wszyscy slacklinerzy Ci bardziej doświadczeni oraz Ci mniej. Zasada jest prosta, znajdujesz fajną miejscówkę na longline, waterline a może highline i chcesz się tym miejscem podzielić z innymi? Wrzucaj spota na Slackmape, wtedy osoba która jest przejazdem z innego miasta czy kraju chętnie odwiedzi takie miejsce. Często można dodać notki na temat tego co należy zabrać, jakie długości taśmy tam są i wiele wiele innych przydatnych rzeczy które powinieneś wiedzieć przed wybraniem się w to miejsce. Myślałeś że w Polsce nie ma za dużo miejscówek? Obecnie w Polsce jest ponad 400 spotów z czego ponad 100 w samej warszawie więc jest co zwiedzać, a ogółem jest ponad 4 tysiące spotów!

Także jeśli szukasz dobrej miejscówki to właśnie na tej stronie powinieneś bez większego problemu ją odnaleźć ;) Link do strony: https://slackmap.com/x/?list=l0-world


Ps. Wiele razy przy użyciu Slackmapy planowałem swoją podróż wakacyjną aby odwiedzić najciekawsze miejsca w Polsce jak i poza nią :)

52 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

©2020 by OdzeradoHighlinera. Stworzone przy pomocy Wix.com