• Cygan

SlackMap, czyli mapa miejscówek slacklinowych

Zaktualizowano: 25 kwi 2021

SlackMap została stworzona przez Piotra Błaszczaka. Slackmapa jest idealnym rozwiązaniem, jeśli szukasz miejscówki slacklinowej. Korzystają z niej praktycznie wszyscy slacklinerzy, ci bardziej oraz mniej doświadczeni. Zasada jest prosta ─ znajdujesz fajną miejscówkę na longline, waterline lub highline i chcesz się tym miejscem podzielić z innymi. Wrzucasz spot na Slackmapę, a wtedy osoba, która np. jest przejazdem z innego miasta czy kraju łatwo odnajdzie takie miejsce. Można dodać notki na temat tego, co należy zabrać, jakie długości taśmy tam są i wiele innych przydatnych informacji, które powinieneś wiedzieć przed wybraniem się w to miejsce. Myślałeś że w Polsce nie ma dużo miejscówek? Obecnie w Polsce jest ponad 400 spotów z czego ponad 100 w samej Warszawie, więc jest co zwiedzać. Ogółem jest ponad 4 tysiące spotów!

Także jeśli szukasz dobrej miejscówki, to właśnie na tej stronie powinieneś bez większego problemu ją odnaleźć ;) Link do strony: https://slackmap.com/x/?list=l0-world


PS. Wiele razy przy użyciu Slackmapy planowałem swoją podróż wakacyjną, aby odwiedzić najciekawsze miejsca w Polsce jak i poza nią :)

71 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie